Filma Me titra shqip

88 Minutes (2007)

Uncategorized

5.9
IMDB: 5.9/10 votes

Report error

Përshkrimi

Kur një vrasës serial të cilin ai arriti ta gjente dhe ta vinte pas hekurave del në liri, një psikolog i policisë shkencore dhe pedagog i njohur merr një telefonatë duke e lajmëruar se ka 88 minuta jetë…

No links available
No downloads available

Related movies

Watch Dragon ball super