Filma Me titra shqip

American Sniper (2014)

Uncategorized

7.3
IMDB: 7.3/10 votes

Report error

Përshkrimi

Saktësia e snajperistit të Forcave Speciale Chris Kyle shpëtoi jetë të panumërta në fushën e Betejës dhe kjo e shndërroi atë në një legjendë. Megjithatë, pasi kthehet në shtëpi, pranë familjes së tij, Chrisi kupton se nuk mund ta lërë luftën pas.

 

Shiko ne: Vidto | Netu

No links available
No downloads available

Related movies

Watch Dragon ball super