Filma Me titra shqip

Big Game | 2014

Uncategorized

5.6
IMDB: 5.6/10 votes

Report error

Komplot kundër Presidentit të SHBA-ës. Roja personale e tij i ngre kurth dhe i vetmi që mund t’a shpëtojë nga ky telash është djaloshi Oskari, gjuetari i vogël finlandez. Një kast aktorësh shumë të njohur të Hollivudit me në krye Samuel L. Jackkson dhe Ray Stevenson.

 

Shiko ne: Openload

 

Shkarko ne: Openload

No links available
No downloads available

Related movies

Watch Dragon ball super