Filma Me titra shqip

Moonlight (2016)

Drame

8.3
IMDB: 8.3/10 votes

Report error

Përshkrimi

Një histori e përjetshme e vetë-zbulimit dhe lidhjes njerëzore, Moonlight tregon jetën e një djaloshi Afro-Amerikan nga fëmijëria deri kur rritet ndërkohë që sforcohet të gjejë vendin e tij në botë teksa rritet në një lagje të vështirë të Majemit.

 

Shiko ne: Vidto | Vidlox

 

Shkarko ne: clicknupload

No links available
No downloads available

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related movies

Watch Dragon ball super