Filma Me titra shqip

Oz: The Great and Powerful (2013)

Uncategorized

6.3
IMDB: 6.3/10 votes

Report error

Përshkrimi

Oskar Digsi, një magjistar amator dhe i djallëzuar që punon në një cirk diku në Kansas, hipën në balonën e tij dhe përfundon në Vendin e Ozit. Fati i tij ndryshon sepse aty të gjithë mendojnë se ai është një magjistar i madh. Por shumë shpejt ai do të përballet me tre magjistare të cilat dyshojnë në aftësitë e tij.

No links available
No downloads available

Related movies

Watch Dragon ball super