Filma Me titra shqip

The Fury of a Patient Man (2016)

Uncategorized

7.2
IMDB: 7.2/10 votes

Report error

Përshkrimi

“Zemërimi i një burri të durueshëm” : Një burrë i cili humbi gruan gjatë një grabitje të egër në një dyqan bizhuterish, me qetësi planifikon të gjejë dhe të hakmerret kundër grabitësve përgjegjës ndërkohë që zemërimi i tij rritet gjithmonë e më shumë.

 

Shiko ne: Vidto | Vidlox

 

 

No links available
No downloads available

Related movies

Watch Dragon ball super