Filma Me titra shqip

The Raven (2012)

KrimThriller

6.4
IMDB: 6.4/10 votes

Report error

Përshkrimi

Tregimet tmerruese dhe makabre të Edgar Alan Poe sillen në jetë dhe vdekje në këtë triler gotik plot stil me protagonist John Cusack si shkrimtari i famshëm. Kur një i çmendur fillon të kryejë vrasje të tmerrshme të frymëzuara nga veprat më të errëta të Poes, një detektiv i ri i Baltimorit bashkohet me Poen në një kërkim për t’u futur brenda mendjes së vrasësit dhe ta ndalojnë që të mos bëjë historitë brutale të Poes realitet. Një lojë vdekjeprurëse fillon dhe gjithçka arrin kulmin kur e dashura e Poes bëhet objektivi i radhës.

shiko ne: vidto | vidlox

shkarko ne: clicknupload | upload

 

No links available
No downloads available
  • Links Server Language Format

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related movies

Watch Dragon ball super