Filma Me titra shqip

Warriors of the Rainbow: Seediq Bale I (2011)

Uncategorized

IMDB: /10 votes

Report error

Përshkrimi

Një fis autokton i bazuar tek njerëzit që jetojnë në harmoni me natyrën, papritur e gjejnë mënyrën e tyre të jetës të kërcënuar, kur pushtuesit e dhunshëm nga një tjetër kulturë arrijnë në vend, me qëllim kapjen e burimeve të tyre natyrore dhe skllavërimin e tyre.

No links available
No downloads available

Related movies

Watch Dragon ball super